Личаківська рогатка. Навіщо робити Львів закритим для львів’ян

logo
175836_lichakivska_rogatka_naviwo_robiti_lviv_za.jpeg


Через розриту Личаківську найбільше страждають жителі кількох вулиць, прохід до домівок яких дуже ускладнений, а доїзд – неможливий.

Цього тижня для ремонту мають закрити ділянку, що веде нагору, до перетину з Пасічною.  Жителька цього району Анастасія Карп’як розповідає, що має бути для влади головним при виборі об’їздного шляху, який сполучає частину Личаківського району та Винники з іншими районами Львова.

Топ-темою останнього тижня є те, як наступні пів року добиратися на роботу в об’їзд Личаківської. Тому, що міська рада прийняла рішення, до якого нас готують, але поки не озвучують, що найближчий об’їзд магістралі – це Зелена.

Восьмикілометровий об’їзд Личаківської має всі шанси стати найдовшим в історії Львова. Хоча, насправді, не відстань є тут головною бідою. Зелена, яка отримає подвійне навантаження, знову зупиниться, як це було в листопаді минулого року.

Не відомо чому міська рада Львова, знаючи, що об’їзд Зеленою паралізує не лише Личаківський район, а й Сихів, не шукає інших варіантів вирішення проблеми. Щодо об’їзду через Тракт Глинянський, тут будуть свої проблеми на «Торпедо». Оскільки влада бездіє та тримає нас в незнанні, ініціатива порятунку Личаківської перейшла до громадських активістів.

Днями відбулось засідання громадської ради при управлінні транспорту, на якому запропоновано чиновникам управління та ЛКП «Львівавтодор» звернутися до підрядника з проханням ремонт Личаківської здійснювати частинами з можливим проїздом автотранспорту. Також озвучено пропозицію організувати якісний прохід через розриту Личаківську, оскільки сьогодні ми маємо стежину, якою безпечний прохід – неможливий.

Через розриту Личаківську найбільше страждає місцеве населення, прохід до домівок яких сильно ускладнений, а доїзд – неможливий. Мешканці вулиці Козланюка терплять тимчасові незручності ще від листопада минулого року, а днями до них доєдналися вулиці Копальна та Россі, всі три вулиці тупикові і мешканцям залишається тільки надіятись, що ні швидка, ні інша служба в найближчих півроку не знадобляться.

Прес-служба Львівської міської ради інформує, що в понеділок відбулась зустріч щодо перекриття Личаківської і думку громади Львова почули. Зараз плани об’їздів на розгляді в поліції і до п’ятниці ми матимемо затверджені рішення, які поки не доступні громадськості.

Лейтмотивом кожної промови керівників міста є турбота про львів’ян, і хотілося б, щоби ці слова були підкріплені діями. Шановне керівництво міста, сьогодні Ви здаєте екзамен на адекватність та львів’яноорієнтованість. Результати екзамену ми побачимо найближчими днями. Цікаво чи це буде «цеглина» чи проїзд частиною Личаківської дороги?

Авторська колонка є відображенням суб’єктивної позиції автора. Редакція «Твого міста» не завжди поділяє думки, висловлені в колонках, та готова надати незгодним можливість аргументованої відповіді.

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.


А поділитися?