Лікар Данков буде оскаржувати свій вирок у суді

logo
154629_likar_dankov_bude_oskarzhuvati_svij_virok.jpeg


02.12.2017, 16:39

Данков, апелляция, суд, приговорЗавідувач пологового відділення Олег Данков повідомив, що він подав апеляційну скаргу щодо вироку, який йому виніс Шевченківський суд. Про це повідомляє “Твоє місто”. 

За інформацією сайту, Олег Данков сам повідомив, що апеляцію він подав, але коментувати рішення відмовився. Водночас у Апеляційному суді документів ще не отримали. Як розповіла прес-секретар Апеляційного суду у Львові Олександра Пержило, наразі суд не отримав скарги. Вона додала, що якщо Данков вже подав апеляцію, то дійти із Шевченківського суду вона може у понеділок.

Нагадаємо, 2 листопада 2017 року Шевченківський суд визнав Данкова винним і присудив 1 рік позбавлення волі з позбавленням права займатись лікарською діяльністю на 1 рік. 

Заведующий родильным отделением Олег Данков сообщил, что он подал апелляционную жалобу на приговор, который ему вынес Шевченковский суд. Об этом сообщает “Твой город”. 

По информации сайта, Олег Данков сам сообщил, что апелляцию он подал, но комментировать решение отказался. В то же время в Апелляционном суде документов еще не получили. Как рассказала пресс-секретарь Апелляционного суда во Львове Александра Пержило, пока суд не получил жалобы. Она добавила, что если Данков уже подал апелляцию, то поступить из Шевченковского суда она может в понедельник.

Напомним, 2 ноября 2017 года Шевченковский суд признал Данкова виновным и приговорил к 1 году лишения свободы с лишением права заниматься врачебной деятельностью на год. 


А поділитися?Вам має сподобатись...