Лікар Данков подав апеляцію

logo
153797_likar_dankov_podav_apeljaciju.jpeg


В апеляційному суді Львівської області зареєстрованої скарги ще немає.фото: genplanua.com

фото: genplanua.com

Завідувач пологовим відділенням Олег Данков подав апеляційну скаргу на рішення Шевченківського районного суду Львова. Про це він повідомив у коментарі Tvoemisto.tv, проте спілкуватися детальніше на цю тему відмовився.

Тим часом, за словами прес-секретарки Апеляційного суду Львівської області Олександри Пержило, апеляційна скарга до суду ще не надійшла.

«У нього є час до кінця тижня. Якщо він вже подав, то вона до нас із Шевченківського суду може прийти з понеділка», – говорить вона.

Нагадаємо, 10-го листопада 2016-го року Галицький районний суд висунув обвинувачення у причетності до смерті дитини Олегу Данкову. Тим часом у соцмережі створили флешмоб на підтримку лікаря Олега Данкова #дякуюданков. Жінки, котрі народжували у пологовому будинку на вул. Раппопорта, викладали фотографії своїх дітей та висловлюють вдячність завідувачу відділення за допомогу у складних випадках.

2 листопада 2017 року Шевченківський апеляційний суд оголосив вирок Данкову – рік позбавлення волі та ще рік заборони займатися лікарською практикою.


А поділитися?Вам має сподобатись...