Лікар закликає львів’ян не шукати розваг протягом вихідних та не збільшувати статистику захворювання на ковід

logo


У 8 міській клінічній лікарні Львова вже перебуває 135 хворих з ковідом.

Про це повідомив генеральний директор лікарні Василь Трунквальтер.

За його словами, вже восьму добу лікарня приймає хворих на ковід. І їх кількість щодня зростає.

«Вірус агресивний, пацієнти дуже складні, і їхній стан важко спрогнозувати. Я не бачив жодного лікаря у COVID-відділенні, який бодай на 5 хвилин присів на стілець. Їх не втомлює носити паркі, незручні захисні костюми, коли вони перебігають від ліжка до ліжка аби врятувати вашу маму чи тата, приділити бодай кілька хвилин вашому братові чи сестрі. У медсестер вже 8 добу як нема часу на каву, і навіть на усмішку, бо 80 крапанок зранку і 80 крапанок ввечері, а між тим заштрики, пігулки», – каже лікар.

ковід

Василь Трунквальтер закликає львів’ян вакцинуватися, носити маски та відмовитися від бажання розважитися у людному місці.

«Втомилися від масок. Втомилися від постійних нагадувань про вакцинацію. Втомилися від оголошених карантинів і обмежень. Втомилися від того, що хочеться зробити своїй дитині день народження в розважальному центрі, піти в людне місце, випити кави десь у центрі Львова, а діють певні обмеження, і всі вимагають масок і дезінфекції, а це так втомливо. Ви настільки втомилися, що ці 4 вихідні ви шукатимете для себе розваг, аби вгамувати цю втому, забудете про оголошені обмеження, про прохання залишатися вдома, про безпечну відстань і маски», – говорить він.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові вводять нові карантинні обмеження. 

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!