Лікарі 3-ї стоматполіклініки заблокували вхід до медзакладу: чого вимагають

logo
118543_likari_3_ji_stomatpolikliniki_zablokuvali.jpeg


Працівники 3-ї стоматполіклініки, що на вулиці Петлюри, 17 не пускають на робоче місце нового головного лікаря Юрія Павліва.

Біля комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки працівники медичного закладу заблокували вхід для нового головного лікаря Юрія Павліва, повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

Як розповіла лікар-стоматолог поліклініки, голова профспілки Надія Тацій, нового головного лікаря Юрія Павліва призначили на посаду після того, як з попереднім керівником Юрієм Лисаком закінчився контракт, всупереч думці колективу і без конкурсу. Вперше на робоче місце він приїхав 2 серпня, проте колектив його не допустив. Після цього він в поліклініці більше не з’являвся.

«Сьогодні він знову приїхав. Колектив висловив йому недовіру і відмовляється допускати на робоче місце. Він викликав муніципалів, поліцію. Вони приїхали і говорять, що в нас тут відбувається бійка. Насправді нічого такого немає, ми працюємо у звичному режимі, приймаємо пацієнтів, усе спокійно», – розповідає лікар.

На думку стоматологів, нового головного лікаря їм призначили, бо колектив не погоджується на реформування комунальної поліклініки в некомерційне ЛКП. Крім 3-ї стоматполіклініки, проти реформи виступають 4-та та 5-та. Надія Тацій каже, що їхні представники зараз перебувають у міській раді.

«Сьогодні буде зареєстрована в міській раді безстрокова акція протесту, зараз у кабінеті Садового є представники нашої поліклініки, 4-ї та 5-ї, які виступають проти реформування стоматології», – говорить вона.

Як прокоментували у прес-службі ЛМР, повідомлення про мітинги чи акції протесту від стоматологів поки що не надходили. Біля медичного закладу тимчасово ускладнено рух транспорту.

Анна Журба


А поділитися?