Лісгоспи на Львівщині заготовили торік 913,4 тисячі кубометрів деревини

logo
162063_lisgospi_na_lvivwini_zagotovili_torik_913.jpeg


14:00 4 січня 2018 р.

В облраді запевнили: «Обсяг заготовленої ліквідної деревини лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в 2017 році склав 913,4 тисячі кубометрів – на 39,3 тисячі кубометрів менше в порівнянні з 2016 роком».

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також пояснили: «Такими є дані системи електронного обліку деревини (ЕОД)».

Керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека запевнив: !Уся заготовлена деревина проведена через систему ЕОД. У 2018 році усі лісогосподарські підприємства управління продовжуватимуть вносити дані про заготівлю та реалізацію деревини в систему ЕОД та оновлювати існуючі засоби ЕОД на більш сучасні».

«Електронний облік деревини (ЕОД) – це система фіксації та оформлення руху деревини із застосуванням засобів автоматизації на усіх етапах лісозаготівельних робіт. Робота в системі дає можливість керівникам підприємств оперативно, достовірно в поточному часі оперувати абсолютно усіма даними щодо руху лісо продукції – заготівлі, переміщення, вивезенню та реалізації лісопродукції покупцям», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.


А поділитися?