Льів’яни вимагають від мерії здорового харчування школярів

logo


Львів’яни підписують петицію з вимогою організувати здорове харчування львівських школярів. Про це стало відомо з Єдиної системі місцевих петицій.

“Загальновідомо, що основою здорового денного раціону є гарячий сніданок. Ситі ще з ранку школярі краще навчаються, швидше концентруються й мають більше енергії. Аналізуючи реформу системи освіти щодо українських школярів в частині харчування (забезпечення сніданками), можна констатувати, що учні усіх шкіл Львова будуть позбавлені можливості отримувати безкоштовні сніданки у 2019 навчальному році, оскільки їх фінансування не передбачено державним бюджетом. Пропонуємо передбачити у бюджеті м. Львова на 2019 рік фінансування в повному обсязі для забезпечення якісними сніданками учнів усіх шкіл міста Львова”, – звернувся автор петиції Олександр Козловський до міської ради Львова.

Станом на 30 серпня петицію підписали 37 осіб з 500 необхідних.

Львовяне подписывают петицию с требованием организовать здоровое питание львовских школьников. Об этом стало известно из Единой системы местных петиций.

“Общеизвестно, что основой здорового дневного рациона горячий завтрак. Сытые еще с утра школьники лучше учатся, быстрее концентрируются и имеют больше энергии. Анализируя реформу системы образования в отношении украинских школьников в части питания (обеспечение завтраками), можно констатировать, что ученики всех школ Львова будут лишены возможности получать бесплатные завтраки в 2019 учебном году, поскольку их финансирование не предусмотрено государственным бюджетом. Предлагаем предусмотреть в бюджете г. Львова на 2019 год финансирование в полном объеме для обеспечения качественными завтраками учащихся всех школ города Львова”, – обратился автор петиции Александр Козловский в городской совет Львова.

По состоянию на 30 августа петицию подписали 37 человек из 500 необходимых.