Любомира Мандзій більше не очолює департамент освіти і науки Львівської ОДА

logo


Любомира Мандзій, фото: Facebook

Так, вчора був останній день Любомири Мандзій на цій посаді. Надалі вона працюватиме очільницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

Освітянка вже пройшла спецперевірку, тож з дня на день очікують офіційного призначення.

Зараз усі справи в департаменті вирішуватиме заступник Любомири Мандзій – Ігор Гайдук. Незабаром мають оголосити конкурс на заміщення вакантної посади, яку попередниця очолювала з 2016 року.

Згідно з декларацією Любомири Мандзій перед звільненням, на посаді очільниці департаменту освіти й науки Львівської ОДА вона заробила з січня по вересень 2019 року 370 тис. грн, ще 24,9 тис. грн склала заробітна плата за сумісництвом у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Також Любомира Мандзій отримала 1752 грн гонорарів у Національному Університеті “Львівська політехніка” й 3668 грн –  у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Її чоловік, Тарас Мандзій, заробив у АТ “Укрексімбанк” 429,6 тис. грн зарплати, ще 7000 доларів США він тримає на рахунку в банку.

Подружжя мешкає в квартирі, площею 68,1 кв. м у Львові, вартістю 25 тис. 863 грн станом на 2006 рік. Також у розпорядженні сім’ї Мандзій є земельна ділянка у Великих Грибовичах, площею 400 кв. м. Тарас Мандзій зареєстрував автомобіль PEUGEOT 2013 року випуску, яким він користується з 2016 року.

Довідково: Державна служба якості освіти України – центральний орган виконавчої влади, що координується Кабінетом Міністрів України. Основне завдання – реалізація державної політики в сфері освіти, забезпечення якісної освітньої діяльності, нагляд (контроль) за закладами освіти щодо дотримання законодавства.