ЛКП «Львівавтодор» отримало 20 000 персоналізованих карток «Леокарт» (е-квиток)

logo


image

У Львові триває впровадження електронного квитка. Як повідомили у відділі автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні підприємство вже отримало 20 тисяч персоналізованих карток «Леокарт».

«Незважаючи на певні карантинні обмеження у ЄС, що спричинили затримку друку транспортних карток, команда «Леокарт» нещодавно отримала першу партію персоналізованих карток від чеської команди Mikroelektronika». 20000 карток вже у нас», – повідомили у відділі автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проект «Впровадження АСОП у місті Львові» на загальну суму 10,0 млн євро. Місцевий внесок – у сумі 1,2 млн євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом Mikroelektronika & SoftServe – переможцем тендеру (стартом проекту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року). 25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із Mikroelektronika для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проекту в жовтні 2020 р., і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП «Львівавтодор» у ЦНАП, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Плани за проєктом е-квитка на цей рік:

Запуск Центру обслуговування пасажирів.
Отримання перших пільгових транспортних карток Леокарт.
Тестовий монтаж системи АСОП на кожен тип транспортного засобу.
Тестування та прийняття програмного забезпечення.
Перший продаж електронних загальних та туристичних карт під час тестування оплати проїзду.
Встановлення системи АСОП на усі транспортні засоби – до кінця 2021р.

Здача в експлуатацію системи АСОП запланована на 13 січня 2022 р.