ЛОДА оголосила навчання львівських медиків для запобігання поширенню коронавірус

logo


Львівська ОДА оголосила 19 лютого про проведення навчаннь щодо готовності лікарень до госпіталізації хворих з китайським Covid-19 на бізі госпіталю ветеранів війн та репресованих у Винниках.

«На Львівщині відбудеться симуляційне навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою. Навчання проведуть на виконання наказу МОЗ. Відповідні симуляційні заходи відбудуться на базі «Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках», – сказано у повідомленні ЛОДА.

Заступник голови ЛОДА Іван Собко підтвердив ZAXID.NET, що на базі винниківського госпіталю проведуть навчання медиків. Такі навчання проводять у всіх областях.

Іван Собко також підтвердив, що літак з евакуйованими з Китаю українцями можее приземлитися у Львові, принаймні львівський аеропорт має бути до цього готовий. Але остаточне рішення про приліт цього літака до Львова аба Києва буде прийнято сьогодні ввечері.

За словами Івана Собка, уже відомо, де евакуйованих людей поселять на час 14-денного карантину, але відмовися розголошувати цю інформацію. «Але вони не будуть перебувати на карантині на території Львівщини», – додав Іван Собко.

Тим часом у соцмережах ширяться провокаційні заклики до львів’ян і винниківчан блокувати дороги, аби не допустити розміщення евакуйованих українців у винниківському госпіталі. Зі схожими закликами виступають навіть деякі медики цього госпіталю.