«Лото-Забава»: на Львівщині виграно 1 000 000 гривень

logo


этот материал доступен на русском

Під час розіграшу 1043-го тиражу, що відбувся 4 серпня 2019 року, у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень. Того дня першою кулькою, що випала на початку розіграшу з великого лототрону, стала кулька з парним числом. Це гарантувало розіграш 1 млн гривень у категорії «три горизонталі з двома пільговими підковками». Цим шансом скористався гравець, який придбав виграшний білет №140789 у м.Стрий Львівської області на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у магазині за адресою: вул. Шевченка, 91. Переможець став 339-м щасливчиком на загальному лічильнику мільйонерів і мультимільйонерів «Лото-Забава» і вже двадцять сьомим у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує удачливого гравця долучитись до елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Цього ж дня, 4 серпня, у свій День народження цією пропозицією скористалася нова учасниця «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» – мешканка Жашкова, що на Черкащині, Людмила Рибіцька, яка разом зі своїм чоловіком Валерієм провела незабутні вихідні у столиці з цілою низкою розваг у стилі luxury. Родзинкою програми стала поїздка до мальовничого Межигір‘я.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1043-го тиражу та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter