Лучники Львівщини – переможці та призери І етапу Кубку Буковини

Майже 120 спортсменів приїхали у Чернівці позмагатися за нагороди І етапу Кубку України зі стрільби з лука “Кубок Буковини”, який відбувся з 20 по 23 червня.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА

Після чотирьох днів напруженої боротьби під палючим сонцем стали відомі
імена переможців та призерів командної першості. Спортсмени Львівщини здобули такі нагороди:

? серед чоловіків: ?1 місце – Львівська-1 (Ємчик Б., Драбік О., Макаревич С.)

? серед жінок: ?1 місце – Львівська-1 (Гнип С., Наумова Ж., Трапезнікова С.)

?серед кадетів: ?1 місце – Львівська-1 (Бойко М., Жмурко Д., Логінов І.)

? серед кадеток: ? 2 місце – Львівська (Ємчик С., Ревть Г., Сегедій Е.) ? 3 місце – Львівська-2 (Ільків М., Гарбарчук С.,
Яцожинська Ю.)

?серед міксів кадетів: ? 2 місце – Львівська-1 (Сегедій Е., Логінов І.)

?серед міксів блок: ?1 місце – Антонова К. (Львівська обл.), Сова А.(Київ) ? 2 місце – Львівська-1 (Смілка А., Макітра Д.) ? В особистій першості медалі здобули:

Серед кадетів ??3 місце – Логінов Ілля, СДЮСШОР «Електрон» ім. Б. Кокота

Серед кадеток ??3 місце – Сегедій Емілія, СДЮСШОР «Електрон» ім. Б. Кокота

Серед жінок (блок) ??1 місце –
Антонова Ксенія, СДЮСШОР « Електрон» ім. Б. Кокота ??2 місце – Смілка Анастасія, СК «Доступний», Городок

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Tuesday June 25th, 2024

На Львівщині відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе

Monday June 24th, 2024

На Львівщині провели відкрите тренування з кінного спорту для військових ветеранів

Wednesday June 19th, 2024

Червоноградка Юлія Бірюкова на чемпіонаті України виборола право на участь в Олімпійських Іграх

Tuesday June 18th, 2024

Представник
Львівщини Павло Баль отримав ліцензію у паравелосипедному спорті на Паралімпійські Ігри в Парижі

Представник Львівщини Юрій Ідзінський – чемпіон України з вільної боротьби

Monday June 17th, 2024

У Дрогобицькій громаді стартують відкриті тренування із різних видів спорту під відкритим небом

У Дрогобицькій громаді стартували відкриті
тренування із різних видів спорту для школярів

Учні забузької школи здобули призове місце на облсаних змаганнях військово-патріотичної гри “Сокіл”

Червоноградець Юрій Брель став «срібним» призером всеукраїнських змагань «Звитяга Нескорених»