Львів долучився до Всеукраїнської акції проти насильства над тваринами

logo
201112_lviv_doluchivsja_do_vseukrajinskoji_akcij.jpeg


Після пікету учасники акції передадуть звернення до Президента України з вимогою узаконити кримінальну відповідальність для тих, хто вбиває тварин.Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Під стінами Ратуші на площі Ринок у Львові відбувається акція «Україна — не живодерня», до якої долучилися низка активістів у різних містах України.

Учасники акції вийшли з плакатами «живодерів за ґрати», «he was killed in Mykolaiv», «Україна — не шкуродерня» та «байдужість вбиває»

«Акція триватиме до півтори години. Після неї зберемо підписи  під зверненням і у понеділок, разом із іншими містами, передамо його Президенту. Наші основні вимоги – це прийняття закону, який передбачав би обов’язкову стерилізацію безпритульних тварин, а не вбивство для врегулювання їх кількості , відповідальність власників та кримінальна відповідальність тих, хто вбиває тварин і називає це очисткою», — розповіла у коментарі Tvoemisto.tv координаторка акції у Львові Оксана Джус.

Нагадаємо, торік у червні Верховна рада України внесла зміни до закону про захист тварин від жорстокого поводження. Відтак за нацьковування однієї тварини на іншу або за заклики до жорстокого поводження з тваринами передбачають арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Раніше ці дії карались штрафом або арештом на строк до 6 місяців.


А поділитися?