Львів’ян запрошують побачити процес виготовлення протезів

logo


У вівторок, 26 вересня, у першу річницю запуску напрямку протезування, Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) відкриває двері протезної майстерні. Центр запрошує усіх охочих мешканців Львова на власні очі побачити, яквиглядає щоденна робота великої команди протезистів та всі етапи виготовлення штучних кінцівок. Для участі потрібно зареєструватись.

Також буде змога відвідати реабілітаційний центр та пересвідчитись, який тривалий та виснажливий шлях проходять пацієнти від поранення до протезування.

Від початку повномасштабної війни українські медики зіштовхнулись із потребою протезування цивільних та військових, які втратили свої кінцівки внаслідок мінно-вибухових та вогнепальних поранень. Саметому 26 вересня 2022 року у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) запрацювала перша мобільна майстерня. Нині тут функціонує уже сучасна багатосекційна майстерня площею 250 м², оснащена найкращим обладнанням провідних світових виробників.

За рік роботи протезної майстерні центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) штучні кінцівки отримали уже 215 українців. У шістьох із них – біонічні протези рук.

Потрапити до протезної майстерні 26 вересня можна, попередньо зареєструвавшись тут:http://surl.li/linjt.

Брифінг для ЗМІ та підбиття підсумків про рік роботи майстерні відбудеться цього ж дня, 26 вересня, об 11:00. Акредитація для журналістів: http://surl.li/limxs.

Довідка

Перша мобільна протезна майстерня Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) запрацювала у вересня 2022 року. Її разом з обладнанням від німецької компанії Ottobock надала Мальтійська служба допомоги за підтримки Уряду Німеччини та Міністерства охорони здоров’я України. Аразом з майстернею центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) отримав від них також комплектуючі до 200 протезів.

У березні 2023 року запрацювала нова потужна багатосекційна протезна майстерня. Це 250 м² робочої площі: тут є гіпсова, кімнати з пічками та верстатами, де роблять куксоприймачі, а також кімнати для примірок та тренувань.

Реалізувати такий масштабний проєкт вдалось за підтримки бренду NESCAFÉ – компанія Nestlé передала НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) 3,5 млн грн для реновації приміщень. Обладнаннявартістю 10 млн гривень вдалося придбати завдяки організації “The Global Jewish 9-1-1” та БФ “Запорука”. З Німеччини його транспортувала компанія Meest.

Читати далі

Friday September 22nd, 2023

Львівські хірурги прооперували жінку з рідкісною пухлиною на сонній артерії

Wednesday September 20th, 2023

Вперше в Україні львівські хірурги зроботом Da Vinci видалили пухлину наднирника 4-річній дівчинці

Tuesday September 19th, 2023

На Львівщині хочуть створити Клінічний центр дитячої медицини, Соснівську лікарню приєднали до обласної

Saturday September 16th, 2023

40-річному львівʼянину врятували руку, провівши одне із найскладніших реконструктивних оперативних втручань

Thursday September 14th, 2023

У Львові протезували71-річну жінку з Донеччини, в котрої російська ракета забрала ногу

Wednesday September 13th, 2023

Львівські медики вдруге в історії української медицини пересадили шкіру дитині від посмертного донора

Wednesday September 13th, 2023

На Дрогобиччині розпочинається масштабна вакцинація диких тварин проти сказу

Tuesday September 12th, 2023

У Львові збудують тимчасове житло для пораненихвійськовослужбовців та їх сімей, які проходять реабілітацію в центрі Unbroken

Friday September 8th, 2023

ЛНМУ ім. Данила Галицького підписав Меморандум про співпрацю з Віденським медичним університетом

Thursday September 7th, 2023

На Львівщині прогнозують збільшення площі озимих культур