Львів’янки перемогли на змаганнях зі стрільби з лука у Словенії

Українські лучники стали переможцями престижних міжнародних рейтингових змагань зі стрільби з лука «Вероніка Кап», що тривали в місті Камнік, Словенія.

Львівʼянки
Вероніка Марченко (НСБ ЛВС /ЗСУ / ШВСМ, тренер Гавелко Марія ) та Дзвенислава Черник ( КДЮСШ №1, тренери Кузик Назар/ Марія Гавелко ) разом з Ольгою Чеботаренко (Чернівці) стали переможцями в командних змаганнях серед жінок. Також дівчата на цих змаганнях встановили новий рекорд України в кваліфікації, який тримався з 2004 року.

Дзвенислава Черник ще двічі підіймалась на пʼєдестал пошани – бронза в особистому заліку перемогою над представницею Греції ??та бронза в змішаній команді в
дуеті з Владиславом Лісняком (Сумська обл.) з перемогою над командою Іспанії ?? Також в активі збірної України ще срібло чоловічої команди, які лише в перестрілці поступились команді Великої Британії та золото сумчанина Артема Овчиннікова.

«У підсумку, збірна команда України очолила медальну загальнокомандну турнірну таблицю з поміж 98 команд країн та клубів, які брали участь в змаганнях. А загалом спортивний захід зібрав 335 спортсменів», – зазначив керівник управління
молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Tuesday June 4th,
2024

Львівська команда «Динамо Амазонки» – чемпіонки України серед жінок з водного поло