Львів’ян кличуть взяти участь у всеукраїнському велофестивалі

logo
130831_lviv_jan_klichut_vzjati_uchast_u_vseukraj.jpeg


У неділю, 24 вересня, у Львові на проспекті Свободи об 11.00 год. стартує найбільша велосипедна подія Львівщини – Всеукраїнський велофестиваль. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У програмі велофестивалю плануються різноманітні заходи: велопробіг учасників, фігурна їзда та різноманітні конкурси, велотреал.

Велопробіг стартує об 11.00 від пам’ятника Іванові Франку і поїде за таким маршрутом: пам’ятник Іванові Франку – вул. Словацького – вул. Дорошенка – вул. Сахарова – вул. Кн. Ольги – вул. Виговського (Старий термінал аеропорту) – вул.  Кульпарківська – вул. Хуторівка – вул. Зелена – вул. Шота Роуставелі – вул. Кн. Романа – пр. Свободи.

Попередня реєстрація учасників обов’язкова.

До участі у вело-конкурсах запрошуються учасники  усіх вікових категорій та будь-якого рівня фізичної підготовки. Під час фестивалю кожний охочий зможе взяти участь у конкурсах від партнерів.

«Головна мета фестивалю – популяризація велосипеда як альтернативного виду транспорту, активного та здорового способу відпочинку та розвитку вело туризму», – зазначають організатори.

Інформація про умови участі та актуальні новини від організаторів та партнерів на сайті та в соціальних мережах за адресами:   https://www.facebook.com/LvivVeloFest/;    http://new.moved.org.ua/

Партнерами Всеукраїнського велофестивалю є: ГО «КримSOS», ЛОО ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування», ГО «Християнська асоціація УМСА».

Інформацію про умови партнерства та  участі можна отримати в оргкомітеті.


А поділитися?