Львів’ян навчатимуть, як діяти в умовах воєнного стану: адреси центрів

logo


image

Навчально-консультаційні пункти відкрили в усіх районах міста. Протягом січня усі їхні адреси нанесуть на карту Геопорталу міста Львова.

Цікаво Загроза вторгнення російських військ в Україну стоїть як ніколи гостро, – Садовий

Адреси навчально-консультаційних пунктів

У консультаційних пунктах з питань цивільного захисту львів’ян навчають, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій та користуватися найпоширенішими засобами захисту. Окрім цього, тут можна дізнатися, як правильно надавати допомогу собі та іншим. Пункти діють згідно з графіком роботи ЛКП у кожному із районів міста.

Галицький район

ЛКП “Айсберг”, проспект Свободи, 39; ЛКП “Княже місто”, вулиця Тиха, 5; ЛКП “Старий Львів”, вулиця Сербська, 15.

Залізничний район

ЛКП “Левандівка”, вулиця Широка, 86б; ЛКП “Сигнівка”, вулиця Петлюри, 2а; ЛКП “Сяйво”, вулиця Сяйво, 21.

Личаківський район

ЛКП “Господар”, вулиця Пасічна, 49б.

Сихівський район

ЛКП “Житловик-С”, проспект Червоної Калини, 38; ЛКП “Під Зуброю”, проспект Червоної Калини, 109; ЛКП “Хуторівка”, вулиця Хуторівка, 24.

Франківський район

ЛКП “Вулецьке”, вулиця Братів Тимошенків, 2а; ЛКП “Львівський ліхтар”, вулиця Героїв УПА, 78; ЛКП “Магістральне”, вулиця Наукова, 32а; ЛКП “Південне”, вулиця Кульпарківська, 131.

Шевченківський район

ЛКП “Балатон-409”, вулиця Мазепи, 11; ЛКП “Варшавське-407”, вулиця Варшавська, 64; ЛКП “Рясне-402”, вулиця Шевченка, 350а.

Консультаційні центри працюють за річним та місячними планами. Розклад занять залежить від типової тематики з питань цивільного захисту. У річному плані фахівці визначили основні напрямки навчання населення з питань ЦЗ та дій у надзвичайних ситуаціях.

Зауважте Ми не можемо удавати, що нічого не відбувається, – Садовий про ймовірний наступ Росії

У центрах консультують, як діяти в умовах воєнного стану

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР розповіли, що кожен відвідувач може отримати вичерпну інформацію, згідно з розкладом занять. Начальник та працівники консультаційного пункту періодично проходять Львівські територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Тож вони можуть фахово провести заняття та відповісти на всі питання. В арсеналі викладачів є наочні стенди з довідковою літературою та нормативними документами. Також відвідувачам можуть надати контактні телефони консультантів-фахівців у відповідній галузі знань з цивільної безпеки.

Мешканці громади також можуть отримати консультації з питань дій при введенні надзвичайного та воєнного станів. Отримати інформацію про пошук найпростіших укриттів для населення та збірних пунктів евакуації,– додали в управлінні.

Окрім цього, у приміщеннях райадміністрацій облаштували інформаційно-довідкові кутки з питань ЦЗ. На стендах можна дізнатися про:

сигнали цивільного захисту в разі виникнення аварії, катастрофи або стихійного лиха, а також інформацію про те, як діяти, почувши їх; рекомендації щодо засобів захисту від ймовірних загроз техногенного характеру та правила поведінки під час виникнення аварій та катастроф; інформацію про імовірні стихійні лиха відповідно до пори року та рекомендації щодо засобів захисту від їхнього небезпечного впливу.