Львів’ян просять долучитися до опитування про майбутню школу мистецтв на Личаківській

logo


Таким чином мешканці можуть висловити своє бачення про майбутню школу.
Фото: google maps

Фото: google maps

Невдовзі у Львові планують оголосити архітектурний конкурс на проєкт нової школи мистецтв із концертним залом за адресою на вулиці Личаківській, 105, де раніше були військові казарми.

Львів’ян просять долучитися до опитування щодо впливу нового об’єкта на майбутнє району. Таким чином мешканці можуть висловити своє бачення про майбутню школу. 

«Ті, хто вчився в музичній чи художній школі, або чиї діти вчаться, можуть поділитися спостереженнями про те що робить навчання в школі більш комфортним і успішним», – кажуть ініціатори опитування.

Замовником конкурсу є управління архітектури та урбаністики ЛМР. Дослідження проводить керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Нагадаємо, що у січні торік ЛМР затвердила технічну документацію із землеустрою для встановлення меж земельної ділянки на вул. Личаківській, 105. В нову школу переведуть дітей, які зараз навчають в приміщенні біля костелу святого Антонія (РКЦ) на Личаківській. Раніше у інтерв’ю Tvoemisto.tv керівник управління архітектури і урбаністики Юліан Чаплінський розповідав, що у Львові готуються оголосити конкурс на концепцію будівництва музичної школи по Личаківській.