Львів’ян просять прийняти сім’ю іноземного волонтера. Як долучитись

logo


Участь у програмі «Приймаюча сім’я» дає змогу долучитись до соціальних проектів разом із волонтерами.Фото: прес-служба AIESEC

Фото: прес-служба AIESEC

Цієї осені до Львова приїдуть 200 іноземних волонтерів , аби взяти участь у традиційних проектах від AIESEС. Львів’ян просять долучитися до програми «Приймаюча сім’я» та надати житло для гостей із різних країн.

Як зазначають організатори, це добра нагода обмінятися культурним досвідом та вивчити іноземну мову або практикувати її з носієм мови.

Участь у програмі «Приймаюча сім’я» дає змогу стати гідом для учасника міжнародної програми обміну AIESEC та брати участь у соціальних проектах разом із волонтерами. 

Усіх охочих прийняти іноземних учасників на декілька тижнів у себе вдома просять зареєструватися за посиланням. За додатковою інформацією можна звертатися на сайті AIESEC, за телефоном (093) 700 67 94 (Яна Руденко) або написати на електронну адресу yana.rudenko@aiesec.net.

Довідка

AIESEC — міжнародна неполітична, неприбуткова молодіжна організація, яка займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, надає стажерам можливість отримати практичну освіту та забезпечує освітній процес для членів організації і всіх, хто співпрацює з організацією.