Львів’ян закликають не організовуватись у самовільні патрулі

logo


image

Чоловіків, які хочуть долучитись до захисту Львова, закликають не діяти самовільно, а записуватись у тероборону, добровольчі формування, робити коктейлі Молотова чи волонтерити. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник добровольчого формування тероборони Залізничного району Ігор Васюник.

У Львові та області діє Львівська обласна військова адміністрація, Тероборона працює у чіткій координації зі ЗСУ. Cтворені добровольчі формування орієнтовно по 500-600 осіб на кожен район Львова, всі вони пройшли навчання.

«Зараз усі добровольчі формування перейшли в підпорядкування районних адміністрацій Львова. І це правильно! Бо є влада і має бути чітка координація всіх дій. Тому я звертаюся до всіх: якщо ви не зареєстровані у Теробороні чи добровольчих формуваннях, не дійте самостійно. Бо сьогодні зайвий активізм на вулицях вже починає заважати СБУ, Нацполіції, Теробороні. Не заважати – це теж допомога», – наголосив Ігор Васюник.

Львів’ян закликають:

не патрулюйте самостійно місто, а особливо у комендантську годину;
не встановлюйте самостійно блокпости чи інші перешкоди. Вони заважають проходженню нашої ж техніки, машин, гуманітарних вантажів. Всі дії мають бути угоджені з військовою адміністрацією;
не запускайте дронів.

Якщо ви хочете бути корисними, то ви можете:

допомагати волонтерам, в тому числі й переселенцям. Але також координуйте свої дії, щоб рівномірно розподіляти ресурси;
пакувати допомогу в гуманітарних штабах, перевозити допомогу нашим бійцям або супроводжувати вантажі. Давайте свою техніку, свої виробничі площі та потужності, склади для сортування перекидання гумвантажів;
робити «бандера-смузі» та інші сюрпризи для окупанта;
долучатися до інформаційної війни – це теж нас наближує до перемоги;
пройти навчання з домедичної підготовки, вогневої.

Детальніше про волонтерство у Львові, пункти збору гуманітарної допомоги та їхні контакти читайте за цим посиланням.

Також всю актуальну потребу у гуманітарній допомозі розміщують на сторінці департаменту економічної політики ЛОДА тут.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.