Львів’ян запрошують на військову службу за контрактом

logo
38622_lviv_jan_zaproshujut_na_vijskovu_sluzhbu_.jpeg


Реалії сьогодення переконують, що військова служба за контрактом набуває все більшої актуальності.  Наразі вступ до Збройних Сил України є не тільки засобом для підтвердження власної небайдужості до Батьківщини, це ще й можливістю кар’єрного росту та отримання гідної заробітної плати. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

війський контракт

Комплектація військових частин, яка здійснюється за рахунок залучення до армії контрактників, дає змогу здійснювати комплекс заходів для захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

Варто зауважити, що впродовж останнього року прийнято ряд законопроектів, спрямованих на підвищення мотивації громадян до вступу в армію за контрактом, а саме:

гарантія стабільного грошового забезпечення (від 7 000 грн.);
додаткові грошові виплати за нагороди;
можливість отримання первинного офіцерського звання;
безоплатна медична допомога військовослужителям та членам їх родин;
можливість отримання безкоштовної заочної освіти під час служби;
щорічна відпустка (від 30 днів);
право на отримання житла за рахунок держави;
забезпечення безкоштовним медичним та санітарно-курортним лікуванням;
забезпечення безкоштовним речовим майном та обідами у робочі дні;
служба зараховується до загального страхового стажу (стажу державної служби);
можливість укласти контракт на 6-ти місячний термін;
інші соціальні гарантії встановлені законами.

Існують певні критерії, згідно з якими відбувається процедура прийняття громадян України на контрактну службу. Це, безумовно, вікові обмеження (від 18 до 40 років) і придатність за станом здоров’я (зріст не нижче 170 см, гострота зору не нижче 0,6/0,6). Процедура відбору передбачає проведення заходів психологічно-професійного відбору, медичного огляду, перевірку рівня фізичної підготовки, а також вивчення особистих якостей.

Перелік основних загальних спеціальностей: розвідник, снайпер, командир відділення, командир бойової машини, командир гармати, гранатометник, кулеметник, механік – водій бойової машини, водій, стрілець.

Щодо військового резерву, то такий формат служби був упроваджений в Україні ще з 2006 року, основна мета якого полягала у планомірній підготовці резервістів для комплектування Збройних Сил України. Знову ж таки, є певні критерії прийому до військового резерву. У першу чергу, це вікові обмеження (від 18 до 60 років), по-друге,  здоровий психофізичний стан.

Вагомим є те, що резервіст проходить службу у військовому резерві на підставі контракту та, відповідно, йому надається ряд гарантій і привілеїв: повна грошова компенсація за період військової підготовки, надання необхідного обладнання та екіпіровки, державне страхування та безкоштовне медичне забезпечення. А на  додаток, резервістам щорічно виплачується грошова винагорода. Отже, по суті, служба в резерві – це майже єдина можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру.

За детальнішою інформацією слід звертатися до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації) або за телефоном: (032)-238-74-00.


А поділитися?