Львів’ян запрошують стати помічниками Святого Миколая

logo
151191_lviv_jan_zaproshujut_stati_pomichnikami_s.jpeg


Уже за місяць наймолодші українці очікуватимуть візиту Святого Миколая, тож львів’ян запрошують стати його помічниками та організувати диво для дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, родин переселенців та учасників зони АТО, дітей з особливими потребами та позбавлених батьківського піклування, які мешкають у місті та пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Волонтери уже встигли зібрати 150 листів до Миколая та опублікували їх на сторінці благодійної акції “Подаруй дитині свято”. Кожен охочий може обрати листа з переліку і виконати дитяче побажання.

Подарунки слід приносити до 15 грудня у Офіс Святого Миколая за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 12/2 (Львівський обласний молодіжний центр).

Благодійна акція проходить на Львівщині уже вшосте. Розносити подарунки будуть 17 грудня.

Окрім цього, у Львові триває акція «Миколай про тебе не забуде», у рамках якої для дітей із малозабезпечених сімей збирають книги та канцтовари.

Нагадаємо, сихівський фентезі-комікс «Троє проти Зла» вийде друком у кінці листопада, тож любителів цього жанру батьки можуть потішити на свята.

Читайте також:

На Мостищині з’явився пам’ятник Герою Небесної Сотні Володимиру Топію.


А поділитися?