Львів’ян запрошують у «Музей території терору» поговорити про Революцію гідності

logo
156004_lviv_jan_zaproshujut_u_muzej_teritoriji_t.jpeg


12 грудня о 18.30 у львівському музеї «Територія Терору» відбудеться відкритий семінар, присвячений питанню роботи з тематикою Революції гідності. Перед початком семінару – о 16.30 у музеї відбудеться відкриття виставки «Особисті історії Революції гідності».Перед слухачами виступить провідний художник Національного меморіального комплексу Героїв Небесної сотні Ольга Сало. Під час заходу вона представить основні напрямки діяльності новоствореного Музею Революції гідності, поділиться досвідом збору речей, пов’язаних з Євромайданом, та особливостями їх опрацювання, інтерпретації та представлення широкому загалу.

Велика увага буде приділена роботі зі свідченнями очевидців, історичною пам’яттю та свідомістю. Також буде запропоновано до обговорення кілька дискусійних питань – як меморіальному музею працювати з подіями, пам’ять про які ще жива і болюча; які виклики та труднощі постають у музейників при роботі з проблематикою Майдану; яка специфіка музеєфікації міського простору. 

До обговорення та дискусії запрошують музейних працівників, істориків, культурологів та всіх, хто цікавиться музейною справою та подіями Революції Гідності. 

Захід відбудеться за підтримки управління культури Львівської міської ради. Вхід вільний.


А поділитися?