Львів’янам покажуть фільм про захисників Донецького аеропорту

logo
194140_lviv_janam_pokazhut_film_pro_zahisnikiv_d.jpeg


У Львові триває показ документально-історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців.

20 червняо 15:00 у Львівській обласній науковій універсальній бібліотеці (пр. Шевченка, 12) покажуть документальний фільм Леоніда Катера та Івана Яснія про захисників Донецького аеропорту – “Добровольці Божої Чоти” (2015), – передає 032.ua.

Фільм покажуть у рамках циклу «Історія в кадрі» – проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, ГО “Пліч-о-пліч заради майбутнього”, ГО “Громадська варта”, ОУН, “Громадянська позиція” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Читайте також: До Дня молоді у Львові організують фестиваль “Твій простір”. Програма

Сюжет фільму розповідає про батальйон “Правого Сектора”, що називається ДУК (Добровольчий Український Корпус). Один із режисерів фільму Леонід Кантер акцентував увагу на тому, що цей військовий підрозділ не має “тупого армійського виконання” чи “показового марширування на догоду генералам” або пияцтва, а має дисципліну, порядність та повагу до близького.

Документальну стрічку присвячено хлопцям, які загинули у війні за Україну.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua рекомендував 7 подій цього тижня у Львові, на які варто сходити.


А поділитися?Вам має сподобатись...