Львів’янам пропонують долучитися до акції зі збору крові для діток

logo


Напередодні свят особливо важливо поповнити запаси центру крові, адже діти, які зустрічатимуть свята на лікарняних ліжках, потребуватимуть допомоги донорів.фото: соцмережі

фото: соцмережі

Львів’ян закликають долучитися до всеукраїнської акції зі збору крові «Кращий подарунок – життя!». Про це пишуться організатори на сторінці події у Facebook.

«За традицією, у ніч з 18 на 19 грудня діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм, і вчаться бути милосердними. Ми запрошуємо вас долучитись до творення дива для маленьких пацієнтів львівських лікарень. Напередодні свят особливо важливо поповнити запаси центру крові, адже діти, які зустрічатимуть свята на лікарняних ліжках потребуватимуть допомоги донорів», – йдеться у повыдомленні.

Кров можна здати 18 грудня з 9:00 до 13:00 у Львівському обласному центрі служби крові (вул.Пекарська, 65). Попередньо необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням.

Якщо хтось має протипоказання щодо здачі крові, але хоче допомогти діткам, до 18 грудня можна приносити олівці, дитячі книжки, розмальовки та іншу канцелярію. 18 грудня подарунки приносити можна в центр крові, а до того сконтактувати з інформаційним центром за номером: +38 067 208 03 03.

Зібрані подарунки віднесуть хворим діткам в ОХМАТДИТ та міську лікарню на вулиці Орлика.