Львів’янці Вікторії Полюзі зі СМА ввели найдорожчі ліки у світі

logo


ЛЮДИ

Вартість ліків – 65 мільйонів гривень

Фото: фейсбук-сторінка “Врятуємо Вікторію Разом”

Маленькій львів’янці Вікторії Полюзі зі СМА ввели найдорожчі ліки у світі. Про це повідомили сьогодні, 11 січня, на офіційній фейсбук-сторінці, де інформували про збір коштів, «Врятуємо Вікторію Разом».

Нарешті настав той довгоочікуваний момент, до якого ми так довго йшли. Вікторія отримала укол Золгенсма. Почався новий етап нашого життя. Ми знаємо, що попереду на нас чекає ще багато роботи. Ми готові до цього, – написали на сторінці «Врятуємо Вікторію Разом».

Нагадаємо, в однорічної Вікторії Полюги зі Львова діагностували СМА – спінальну м’язову атрофію. Хвороба вражає всі м’язи та органи, дитині загрожує повне знерухомлення, аж до зупинки дихання. Але у Вікторії є шанс жити повноцінним життям. Для цього дівчинці потрібно ввести препарат Zolgensma, це препарат першої генної терапії, одним уколом якого можна вилікувати дітей від спінальної м’язової атрофії.

Одна доза таких ліків коштує близько 2 мільйони 300 тисяч доларів (65 мільйонів гривень). Складність ситуації Вікторії полягає ще й у тому, що хвороба у дівчинки швидко прогресує, тому кошти потрібно було зібрати у рекордно стислі терміни.

Щоб допомогти дівчинці, у Львові організували багато акцій. Наприклад, школярі, замість того, щоб купувати квіти на 1 дзвоник, переказували гроші Вікторії. Так вдалося зібрати 1 мільйон гривень.

Навіть діти віддали дівчинці скарбничку з грошима, які вони назбирали. Принесли її у благодійний фонд зі словами «Вікторії потрібніше». 

4 листопада для маленької львів’янки Вікторії Полюги назбирали кошти на найдорожчі ліки у світі.

Детальніше з історією Вікторії можна ознайомитись за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.