Львів’яни дізналися новий прогноз на прихід весни у свій День Бабака

logo
63735_lviv_jani_diznalisja_novij_prognoz_na_pri.jpeg


Традиційне свято з другого лютого тут перенесли на свято Стрітення.

У дитячому екологічному центрі Львова саме сьогодні розбудилисвою віщунку – байбака Марусю, щоб дізнатися прогноз на прихід весни. Вона не конкурує із харківським Тимком, який на початку лютого напропрокував ранню весну, йдеться в ТСН.12.00.

Щороку у Львові будять бабака саме на Стрітення. Вважається, що це день коли зима зустрічається з весною. І здавана саме сьогодні люди спостерігали за змінами у природі, від так прогнозували якою буде погода.

У Львові прогнозові бабака передують дитячі виступу, віршами та піснями діти закликають тепло.

Читайте також: Як правильно святкувати День Бабака

Просто у прямому ефірі ТСН журналістка Наталя Волосацька показала, як з хатинки дістали бабака, який спрогнозував прихід весни вже менше, ніж за 4 тижні.

У центрі живе 2 бабачихи, місію віщуна має Маруся. Торік вперше за 7 років львівяни залишились без бабачих прогнозів – головний віщун Мишко загинув через те, що його хтось нагодував солоним насінням, а два інші гризуни заснули надто пізно, відтак з гуманних міркувань їх не будили.

Нагадаємо, 2 лютого у Харкові бабак Тимко передбачив українцям теплу весну, яка має початися за 6 тижнів. Окрім того віщуну запропонували зробити прогноз щодо надання українцям безвізу із ЄС. Із третьої спроби Тимко таки напророкував українцям скасування віз у 2017 році. 

Віщування на безвіз: кури, горила та бабак вказали рік відкриття кордону
ТСН. 19:30 2 лютого, 20:55

Політики тільки помиляються – скільки ще чекати українським громадянам на відкриті кордони з Європою. Кореспонденти ж ТСН вирішили запитати у тих, хто не раз влучав у ціль. Віщування на безвіз у них було вперше.


А поділитися?