Львів’яни підписали петицію про будівництво нової школи: подробиці

logo


image

23 листопада у Львові зареєстрували петицію щодо проектування та будівництва школи на вулиці Пасічній. За три дні вона набрала половину голосів, яка необхідна для її розгляду у міській раді.

Про це повідомляють на сайті місцевих петицій Е-DEM.

Подробиці петиції

23 листопада Володимир Новоставський зареєстрував петицію щодо проектування та будівництва школи на вулиці Пасічній. За останні три доби вона набрала 250 підписів –  половину для того аби її розглянули у Львівській міській раді.

В петиції йде мова про масштабну розбудівлю житловими будинками вулиць Пасічна-Зелена-Пирогівка, та планується розширення житлового масиву до Винниківського лісу. Про те поблизу немає жодного садка чи школи, що додає мешканцям незручності та ускладнює транспортне сполучення.

“Громада району просить приступити до планування будівництва школи, шляхом оголошення архітектурного конкурсу, розробки ТЕО та бюджетування витрат на будівництво нової школи”, – повідомляється у петиції.

Інші новини про події у Львові

П’ятеро художників з України намагаються перетворити занедбаний підземний перехід у Львові на перехресті вулиць Стрийська – Володимира Великого на портал об’єктних абстракцій, натхненних книгою “Соляріс” Станіслава Лема. 

До Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького перевезуть 100-літню хату з с. Соломир, що на Рівненщині. Демонтажні роботи вже розпочали.

27 листопада у Комарно презентують відеомапінг “Михайлівська церква в Комарно: до основ”. Вперше в Україні за допомогою 3D-мапінгу покажуть авторську інтерпретацію історії дерев’яної святині.