Львів’яни просять ввести на магістральних перехрестях особливу розмітку

logo


05.05.2018, 15:31

петиция, разметка, дорогиВввести на магістральних перехрестях спеціальну розмітку, на яку забороняється заїжджати за будь-яких обставин, – відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі єдиних петицій. 

У місті у пікові години на перехрестях утворюються затори. Учасники дорожнього руху, свідомо чи не свідомо, виїжджають на перехрестя, не звертаючи уваги на сигнали світлофора. Це спричиняє перешкоди для автомобілів, які рухаються в протилежних напрямах, а, відтак, на перехрестях утворюються затори, аргументує автор петиції Руслан Табака.

“Пропоную ввести на магістральних перехрестях спеціальну розмітку, на яку забороняється заїжджати за будь-яких обставин (незалежно від сигналу світлофора чи інших обставин). Відстежувати порушників за допомогою відеофіксації. Відеокамера буде фіксувати номерний знак автомобіля порушника. Після цього накладати штраф. Це дасть змогу зменшити кількість заторів на дорогах та покращити пропускну здатність перехресть у місті”, – вважає він.

Вввесты на магистральных перекрестках специальную разметку, на которую запрещается заезжать при любых обстоятельствах, – соответствующая петиция зарегистрирована в Единой системе единых петиций.

В городе в пиковые часы на перекрестках образуются пробки. Участники дорожного движения, сознательно или бессознательно, выезжают на перекресток, не обращая внимания на сигналы светофора. Это приводит препятствия для автомобилей, движущихся в противоположных направлениях, а затем, на перекрестках образуются пробки, аргументирует автор петиции Руслан Табака.

“Предлагаю ввести на магистральных перекрестках специальную разметку, на которую запрещается заезжать при любых обстоятельствах (независимо от сигнала светофора или иных обстоятельств). Отслеживать нарушителей с помощью видеофиксации. Видеокамера будет фиксировать номерной знак автомобиля нарушителя. После этого накладывать штраф. Это позволит уменьшить количество заторов на дорогах и улучшить пропускную способность перекрестков в городе “, – считает он.