Львів’яни скаржаться на зруйновані лавки у парку “Погулянка”

logo


Прогнилі лавки без сидінь та спинок – таку картину щодня доводиться бачити відпочивальникам парку “Погулянка”. Люди скаржаться, мовляв, паркову зону настільки занедбали, що навіть ніде присісти відпочити.

Про це  повідомляє кореспондент 032.ua.

Львів’янка пані Олена живе неподалік парку “Погулянка”. Жінка часто прогулюється ним разом зі своїми дітьми. Пані Олена каже, що з кожним роком паркова зона лише гіршає. Особливо жінка невдоволена станом лавок, на які, за її словами, навіть небезпечно сідати.

“Оці прогнилі конструкції важко назвати лавками. Ви подивіться, які стирчать здорові шурупи. Тут просто небезпечно гуляти з дітьми, бо можуть ними поранитися”, – зазначила пані Олена.

unnamed (4)unnamed (3)unnamed (2)

В управлінні екології та благоустрою Львівської міської ради розповіли, що занедбані лавки у парку “Погулянка” доведуть до ладу ще цього року. Ремонтні роботи планують розпочати через два-три тижні.

“Цього року оновимо кілька парків, у тому числі і “Погулянку”. Там вже лавки не ремонтували близько 20 років. Загалом із міського бюджету на оновлення лавок в усіх запланованих парках виділено 400 тисяч гривень”, – зазначив начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка.