Львів’яни відстоюють паркову зону на Липинського

logo


Під час голосування за це питання депутат Григорій Козловський заявив про конфлікт інтересів. А вже 17 травня 2019 року виконком дозволив внести зміни у ДПТ і, за даними журналістів “Наші гроші. Львів”, узаконити для ТОВ “Авалон юніон” будівництво чотирьох багатоповерхових будинків на вулиці Липинського, 27, яке відбувається всупереч основним містобудівним документам: Генеральному плану Львову та плану зонування.

Поіменне голосування депутатів ЛМР 21.12.2017:

Забудова на Липинського by on Scribd

Згідно із текстом ухвали та пояснювальною запискою до неї, йдеться про земельну ділянку, площею 1,2922 га на вул. Липинського, 27, яка раніше мала цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, а тепер отримала цільове призначення для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Земельна ділянка перебуває у приватній власності громадянки Віталії Дяченко, відповідно до договору купівлі-продажу від 26.12.2016 року. 

Читайте також: Які 12 проектів від львів’ян здобули перемоги на Ukrainian Urban Awards, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ