Львів’яни вийшли на протест через скасовані перепустки на в’їзд у центр міста

logo


image

Під Львівською мерією відбулася акція протесту через скасування частини перепусток на в’їзд у центр міста. Люди вимагають відновити їм анульовані перепустки.

За останні декілька днів оштрафували за неправильне паркування та скасували 75 перепусток. Власники автівок вийшли під Ратушу, бо кажуть – через снігові замети ставити автівки за правилами у центрі Львова було неможливо, пише Суспільне.

“Для того, щоби очистити наше місце, ми хотіли допомогти міській владі, машини потрібно було вигнати, потрібно було це місце очистити. За той час поки ми чистили, машини стояли реально під знаками. Після того як ми були оштрафовані, на наступний день відбулося засідання робочої групи, під головуванням пана Діля (начальник управління безпеки міста, — ред.) і відповідно нам всім анулювали перепустки і ми не маємо змоги заїхати у центральну частину міста Львова”, — розповів Суспільному організатор протесту Назарій Тим’як.

Зібралися мешканці бід входом у Ратушу. Там же й припаркували свої автомобілі.

За даними організатора акції Назарія Тим’яка у акції протесту взяли участь близько 50 людей, а за підрахунками представників поліції — близько 20-ти.

До протестувальників вийшов начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

“Тут є палка з двох кінців, з однієї сторони мешканець не може поїхати до свого місця, бо воно завалене снігом. З другого боку, ми зобов’язані приймати міри, щодо порушення правил дорожнього руху. Отака колізія”, — каже Юрій Діль.

Доповнюється