Львів’яни виловлюють диверсантів на вулицях містах

logo


Львів’яни активно допомагають поліції виловлювати сумнівних персонажів та долучаються до патрулювання вулиць.

Так, сьогодні мешканці помітили трьох підозрілих чоловіків, які ховалися у підвалі. Викликали патрульних. Троє затриманих заявили, що нещодавно прибули зі столиці і пояснити мету не змогли. З собою мали зброю, ножі та гроші, – повідомила Патрульна поліція Львівщини.

Ще в одному випадку, львів’янам видався підозрілим чоловік, який керував автомобілем охоронної фірми. Патрульні виявили у нього пістолет зі сигнальними патронами та бойові набої. Пояснити нічого не міг. Окрім того, він був у нетверезому стані. Прилад Drager показав результат 1,09 проміле.

Вкінці одного із віддалених районів Львова виявили чоловіка, замаскованого під безхатченка. У нього знайшли чимало карт і записів.

Небайдужий громадянин помітив, як невідомий чоловік фотографував блокпост. Він повідомив про це поліцейських. Патрульні виявили у чоловіка паспорт з ознаками підробки і понад десяток фотографій блокпоста з різних ракурсів.

Усі ці особи затримані. З ними працюють відповідні служби.

Таких затримань було сьогодні чимало. Усі служби працюють задля безпеки. Дякуємо громадянам за пильність.

Зазначимо, що ще з 24 лютого львів’яни долучаються до патрулювань міста на підсилення правоохоронців, створюють блокпости на в’їздах-виїздах міста.

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

1

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0