Львів’яни вимагають ліквідувати парковку біля готелю Козловського

logo


У Львові просять прибрати парковку біля елітного готелю “Гранд Готель”.

Відповідну петицію зареєстрував Петро Волинський 20 червня, повідомляє кореспондент 032.ua.

За словами автора, на одній з найбільш завантажених пішоходами вулиць, на проспекті Свободи, 13, частину тротуару перетворили на парковку, тим самим значно звузивши пішохідну зону. Чоловік стверджує, що парковка біля готелю створює незручності не лише пішоходам, а ще перешкоджає руху громадського транспорту.

Фото Петра Волинського

“Таким чином забезпечуючи комфортне паркування для кількох авто створюються незручності для тисяч львів’ян на гостей міста. Пропоную ліквідувати парковку та відновити тротуар в даному місці”, – підсумував автор петиції Петро Волинський.

Станом на 13:00 26 червня петиція набрала 328 голосів. Для розгляду в Львівській міськраді звернення має набрати 500 підписів львів’ян. До кінця збору підписів залишилось 54 дні.

Нагадаємо, 31 березня 2018 року на проспекті Свободи урочисто відкрили “Гранд Готель” після реконструкції. На церемонії були присутні зіркові гості: Періс Хілтон, Катя Осадча, Дмитро Добродомов та інші. 

Додамо, “Гранд Готель” належить депутату Львівської міськради Григорію Козловському, який також є власником ресторану з акулами “36ПО”. 

Читайте також: Статки Козловського: скільки заробляє та чим володіє один із найбагатших депутатів Львова.