Львів’яни вимагають перевести держустанови на мобільний зв’язок

logo


Зв’язок з чиновниками у держустановах досі підтримується лише за допомогою стаціонарних телефонів, на які додзвонитися неможливо. Тому львів’яни вимагають обладнати держустанови мобільним зв’язком.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті місцевих петицій Львівської міської ради.

Автор петиції, Василь Лозовий зауважив, що державні установи Львова застрягли у 1995 році.  

«Подивіться самі: пишемо в пошуку в гуглі назву будь-якої державної установи та номер телефону, і що бачимо? Номер стаціонарного телефону!», – каже він.

Усі дитячі садочки, школи, поліклініки, комунальні підприємства хочуть комунікувати тільки через стаціонарний телефон. При цьому вже більшість мешканців відмовилися від послуг стаціонарного телефону. Крім того, додзвонитися до чиновників на стаціонарний телефон неможливо, тому що лінія часто буває зайнятою – у кабінет просто знімають слухавку і таким чином імітують роботу.

Зрештою, автор петиції розуміє, що не завжди чиновники сидять у кабінетах. Саме тому він пропонує замінити стаціонарні службові телефони на мобільні. Платити за них все одно будуть з податків, які сплачують до міського бюджету львів’яни.  

«Просто візьміть і зробить це – переведіть всі державні установи на мобільний зв’язок, бо ніби ера мобільного зв’язку, а люди живуть ніби за совка. І уявіть скільки коштів можна зекономити, якщо відмовитися від стаціонарного зв’язку в кожній державній установі», – вважає Василь Лозовий.

Автор петиції також зазначив, що кожен з чиновників має мобільний телефон, але коли йому зателефонувати, то можна почути, що це – приватний номер і обурення, що його, чиновника, турбують з робочих питань. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!