Львів’яни вшанували полеглих за Україну добровольців

logo
175878_lviv_jani_vshanuvali_poleglih_za_ukrajinu.jpeg


11:30 14 березня 2018 р.

14 березня на Львівщині відзначають День українського добровольця.

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулися заходи із вшанування пам’яті борців за волю України. На полі почесних поховань №76 запалили лампадки та поклали квіти представники влади, громадськості, військові та усі небайдужі.Перши

й заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив: «Ми сьогодні мусимо віддати шану тим сміливцям, які першими встали на захист нашої держави, які не побоялись ні війни, ні смерті, які мали свою принципову патріотичну позицію. Саме завдяки їм ми змогли показати ворогові, що ми сильні, що ми єдині, і ми обов`язково переможемо».

«День українського добровольця  відзначають в Україні 14 березня. Свято запроводила своїм рішенням Верховна Рада України для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?