Львів’яни засмітили 224 колектори

logo
185781_lviv_jani_zasmitili_224_kolektori.jpeg


16:40 4 травня 2018 р.

У міськраді застерегли: «У Львові трапилися через засмічення у трубах 224 закупорювання вуличних каналізаційних колекторів».

Про це повідомили сьогодні, 4 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Щодня в диспетчерську службу «Львівводоканалу» підприємства надходять звернення від мешканців з проханням прочистити каналізаційні мережі. Через засмічення в трубах відбувається затоплення підвальних приміщень, вилив нечистот, погіршення санітарного стану. Зокрема, у квітні трапилося 224 закупорювання вуличних каналізаційних колекторів».

Керівник служби каналізаційного господарства «Львівводоканалу» Володимир Васильченко розповів: «Що ж є причиною виникнення забиття в каналізаційних трубах? Неправильне користування сантехнічними приладами та мережею водовідведення. Викидаючи до каналізації речі не призначені для утилізації в системі відчистки стічних вод, як до смітника, мешканці провокують засмічення різного рівня складності».

Володимир Васильченко доповнив: «До прикладу, якщо це жири або масла, то вони можуть назбируватися на внутрішніх стінах труб, тим самим зменшувати діаметр пропуску каналізаційних вод. Ганчірки, консервовані овочі та фрукти, засоби особистої гігієни, поліетиленові торбинки — усе це осідає чи застрягає в місцях поворотів каналізаційної траси. В результаті труби закорковуються, подекуди так, що без спеціальної техніки їх не прочистити. Те сміття, яке не осіло в колекторах, у великій кількості надходить на очисні споруди міста, провокуючи зайве навантаження на обладнання та додаткові витрати електроенергії для нашого підприємства»

Відтак, «Львівводоканал» нагадує, що не варто викидати в каналізаційну мережу такі речі як харчові відходи, засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, побутове сміття, й закликає львів’ян бути відповідальними та пам’ятати, що відходи, які потрапляють в будинкову каналізаційну мережу, можуть згодом виявитися в підвалі будинку або вилитися у  дворі.


А поділитися?