Львів’янин крав на вулицях контейнери для сміття та продавав на ринку

logo
161899_lviv_janin_krav_na_vulicjah_kontejneri_dl.jpeg


03.01.2018, 15:39

суд, контейнеры, мусор, продавалУ Львові суд виніс вирок львів’янину, який крав на вулицях контейнери для сміття та продав їх на ринку “Торпедо”. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як стало відомо з матеріалів вироку, обвинувачений вкрав пластиковий контейнер на коліщатах з кришкою на вул. Некрасова, 5 (вартістю 5000 грн.) та металевий контейнер на коліщатах з кришкою (вартістю 8000 грн.). Спочатку він сховав їх у лісопосадці парку “Погулянка”, а на наступний день збув на ринку “Торпедо”.

Крім того, він вкрав сім велосипедів, які теж збув на ринку “Торпедо”. А також обікрав торговий кіоск на вулиці Богдана Хмельницького та автомобіль “Таврія”.

Незважаючи на кількість крадіжок, а також те, що обвинувачений перебуває на обліку в наркологічному диспансері з діагнозом: розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю, Личаківський районний суд м. Львова дійшов до висновку, що виправлення і перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства. Тому засудив за ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України за сукупністю злочинів до п’яти років позбавлення волі, проте звільнив від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.

Во Львове суд вынес приговор львовянину, который воровал на улицах контейнеры для мусора и продал их на рынке “Торпедо”. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как стало известно из материалов приговора, обвиняемый украл пластиковый контейнер на колесиках с крышкой на ул. Некрасова, 5 (стоимостью 5000 грн.) и металлический контейнер на колесиках с крышкой (стоимостью 8000 грн.). Сначала он спрятал их в лесопосадке парка “Погулянка”, а на следующий день сбыл на рынке “Торпедо”.

Кроме того, он украл семь велосипедов, которые тоже сбыл на рынке “Торпедо”. А также обокрал торговый киоск на улице Богдана Хмельницкого и автомобиль “Таврия”.

Несмотря на количество краж, а также то, что обвиняемый состоит на учете в наркологическом диспансере с диагнозом: расстройства психики и поведения вследствие употребления алкоголя, Лычаковский районный суд Львова пришел к выводу, что исправление и перевоспитание обвиняемого возможно без изоляции от общества. Поэтому осудил по ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 УК Украины по совокупности преступлений к пяти годам лишения свободы, однако освободил от отбывания наказания с испытательным сроком на два года.


А поділитися?Вам має сподобатись...