Львів’янин просить, щоб оновлений фонтан перед Оперним був повноводним

logo
270705_lviv_janin_prosit_wob_onovlenij_fontan_pe.jpeg


Львів’янин Андрій Сирватка звернувся до громади міста щодо заміни “сухого” фонтану на площі перед Оперним театром на повноводний декоративний архітектурний елемент.

Відповідну ідею чоловік виклав у електронній петиції до Львівської міськради, передає кореспондент сайту 032.ua.

“Центральна частина міста потребує стаціонарних декоративних елементів благоустрою. Сухий фонтан, за визначенням – скоріше елемент розваги і пасує на переферійних площах та біля торгових центрів. А за відсутності води (в момент вимкнення) ми отримуємо велику замощену каменем порожню територію”, – зауважив Андрій Сирватка.

Відтак, автор петиції просить міську владу внести зміни в проект благоустрою площі та передбачити там фонтан, що буде наповнений водою та освіжатиме повітря навіть у вимкненому стані.

Читайте також: У Львові пропонують ревіталізувати річку Полтву

“Слід врахувати досвід інших міст України і розмістити декоративний фонтан відповідний місцю і призначенню, з архітектурними елементами, що відповідатимуть оточенню та збагачуватимуть образ міста загалом”, – додав львів’янин.

Станом на нині, вказану петицію підтримало 16 людей. Для опрацювання у мерії Львова, вона має набрати 500 голосів мешканців.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що у Львові таки збираються реалізувати ідею 4-річної давнини та облаштувати перед Оперним театром сухий фонтан. Демонтаж чаші теперішнього фонтану мати розпочати після коригування проекту, на це з бюджету скерують 300 тис. грн.


А поділитися?