Львів’янин запропонував мерії зменшити кількість світлофорів на Сихові

logo
143254_lviv_janin_zaproponuvav_meriji_zmenshiti_.jpeg


19.10.2017, 17:47

Сыхов, петицияЗменшення кількості світлофорів та внормування руху на Сихові – петиція з такою пропозицією зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

“Варто відзначити, що протягом останніх років Сихів, як один із найбільших районів Львова дуже прогресує, що можна побачити також і в інфраструктурі. Світлофори, як такі, річ дуже корисна, і вони є потрібні, але здається, що потрібно моніторити ситуацію з потоком людей та рухом трамваїв. Знаємо, що є такі пішохідні переходи, в яких є менша інтенстивність руху пішоходів, відповідно, тільки-но рух транспорту на попередньому світлофорі розпочався, як вже знову потрібно зупинятись і довго чекати. Коли приходить час пік, колона автомобілів може сягати від повороту на Іскру (біля Церкви Різдва Пресвятої Богородиці) і аж до виїзду з моста (перед зупинкою “Верхнього Шувару”)”, – зазначає автор петиції Юрій Карвацький.  

Він звернувся до мерії з проханням про моніторинг цієї території та прийняття заходів задля покращення руху в цьому районі.

Уменьшение количества светофоров и упорядочения движения на Сыхове – петиция с таким предложением зарегистрирована в Единой системе местных петиций.

“Стоит отметить, что в последние годы Сыхов как один из крупнейших районов Львова очень прогрессирует, что можно увидеть также и в инфраструктуре. Светофоры, как таковые, вещь очень полезная, и они нужны, но кажется, что нужно мониторить ситуацию с потоком людей и движением трамваев. Знаем, что есть такие пешеходные переходы, на которых меньше интенстивнисть движения пешеходов, соответственно, только движение транспорта на предыдущем светофоре началось, как уже снова нужно останавливаться и долго ждать. Когда приходит час пик, колонна автомобилей может тянуться от поворота на Искру (около Церкви Рождества Пресвятой Богородицы) и до выезда с моста (перед остановкой “Верхнего Шувара”) “, – отмечает автор петиции Юрий Карвацкий.

Он обратился в мэрию с просьбой о мониторинге этой территории и принятии мер для улучшения движения в этом районе.


А поділитися?Вам має сподобатись...