Львів’янину вручили підозру за організацію “реабілітаційних центрів тортур та ув’язнення”

logo


Впродовж 2016-2019 років 34-річний львів’янин “створив” у селах Пустомитівського району три начебто “реабілітаційні центри” для людей з наркотичною та алкогольною залежністю. Однак львівські правоохоронці встановили, що ніякою реабілітацією там навіть і не пахло. Навпаки, утримуваних мучили, використовували як робочу силу, через що їхній стан тільки погіршувався.

По факту ж, це радше нагадує саморобні в’язниці, в яких незаконно утримували людей за гроші, змушуючи їх тяжко працювати. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області. У “пацієнтів” вилучили мобільні телефони та будь-які інші засоби для зв’язку, вони не отримували ніякої допомоги, натомість за їхнє “лікування” зловмисники вимагали від 7 до 12 тисяч гривень.

Ба більше – насильне ув’язнення, використання їх як робочої сили, як фізичні, так і психологічні покарання й тортури як “профілактичні заходи” через будь-які порушення внутрішнього регламенту, який самовільно встановили самі ж організатори (“порушення правил перебування у реабілітаційному центрі”), – все це тільки шкодило здоров’ю “арештантів”.

Ці дії слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів кваліфікували як торгівлю людьми, катування та незаконне позбавлення волі або викрадення людини. За це “наглядачам” світить до 15 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Нагадаємо, що в центрі Львова прорвало трубопровід, через що на вулиці Севастопольській утворилася яма з водою.

Джерело інформації: Головне управління Національної поліції у Львівській області