Львів’янка Ірина Микичак стала заступницею міністра охорони здоров’я Максима Степанова

logo


Сьогодні, 8 квітня, на засідання Кабінет міністрів України призначив нових заступників Міністра охорони здоров’я України. 

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я, призначили Олену Теряєву Першим заступником Міністра охорони здоров’я, а також Світлану Шаталову та Ірину Микичак заступниками Міністра охорони здоров’я.

Львів’янка Ірина Микичак за освітою педіатр, магістр державного управління, вона має багаторічний досвід у сфері охорони здоров’я, на різних її ланках – від медсестри, дільничного педіатра, до головного лікаря обласної лікарні, керівника департаменту.

З квітня 2017 року по грудень 2019 року Ірина Микичак працювала у Львівській ОДА, координувала низку міжнародних проектів співпраці зі Світовим Банком, ВООЗ, Агентством США з міжнародного розвитку, Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ та інших проектів у сфері реформи перинатальної допомоги, сімейної медицини, онкопревенції, громадського здоров`я. Також є засновницею регіональної освітньої програми Школа успішного медичного менеджера.

Зазначимо, раніше вона була першим заступником міністра охорони здоров’я України.