Львів’янка Наталія Гурницька стала «золотою» письменницею України

logo


ЛЮДИ

Це спеціальна літературна відзнака

Джерело фото: фейсбук-сторінка Наталії Гурницької

Львівська письменниця Наталія Гурницька отримала відзнаку «Золоті письменники України». 

Це літературна відзнака, яку вручають українським письменникам-романістам, які видали твори українською або в перекладі українською мовою у форматі паперової книжки сукупним накладом понад 100 тисяч примірників за період від початку 2000-го року до теперішнього часу.

Як розповіла у коментарі для Galnet Наталія Гурницька, попереду – офіційне нагородження. 

Наталія Гурницька є авторкою книги-бестселера «Мелодія кави у тональності кардамону». Це роман про драматичну історію забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича.  Події розгортаються в середині XIX століття – у часи «Весни народів».

Також письменниця написала такі книги, як: «Мелодія кави у тональності сподівання» та «Багряний колір вічності». 

Додамо, зараз тривають зйомки кіносеріалу «Кава з кардамоном» за романом  Наталії Гурницької  «Мелодія кави в тональності кардамону». Його плонають показувати на каналі СТБ у 2021 році. 

Раніше Наталія Гурницька розповіла Galnet про те, яких сюрпризів очікувати глядачам. Серед них і нові сюжетні лінії історії, і нові герої. Детальніше про це читайте ТУТ.

Нагадаємо, головного героя Адама у кіносеріалі грає польський актор Павел Делонг, який дебютував у кінофільмі «Список Шиндлера» Стівена Стілберга. Головну героїню Анну грає українська актриса Олена Лавренюк, яка знімалась у телесеріалах та у повнометражних фільмах: «Дзідзьо Контрабас» та «11 дітей з Моршина».

Цікаво, що за романом Наталії Гурницької «Мелодія кави в тональності кардамону» знімуть також і повнометражний фільм «Невидиме життя Анни». Детальніше про це ми розповідали ТУТ. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.