Львів’янка просить мерію відмінити оплату за проїзд дітей

logo
148332_lviv_janka_prosit_meriju_vidminiti_oplatu.jpeg


07.11.2017, 11:12

петиция, проезд, дети, электротранспортВідміна оплати за проїзд для дітей до 16 років – петиція з такою пропозицією зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції – Марія Барська вважає, що діти, що користуються громадським транспортом, – це переважно діти з малозабезпечених сімей.

“Навіть така мала плата в 1 грн. 50 коп. (електротранспорт) є досить накладно для багатьох сімей. Півтора гривні ніби то не багато, скаже більшість. Але для мами і одної дитини проїзд в електротранспорті в обидві сторони буде коштувати 9 грн., якщо мама і 2 дитини – 11 грн.”, – зазначає вона.

Тому просить розглянути питання: “Про відміну оплати проїзду для дітей, що не досягли 16-річного віку в транспорті міста Львова”.

Отмена оплаты за проезд для детей до 16 лет – петиция с таким предложением зарегистрирована в Единой системе местных петиций.

Автор петиции – Мария Барская считает, что дети, которые пользуются общественным транспортом, – это преимущественно дети из малообеспеченных семей.

“Даже такая маленькая плата в 1 грн. 50 коп. (єлектротранспорт) достаточно накладно для многих семей. Полтора гривны будто бы не много, скажет большинство. Но для мамы и одного ребенка проезд в электротранспорте в обе стороны будет стоить 9 грн., если мама и 2 ребенка – 11 грн.”, – отмечает она.

Поэтому просит рассмотреть вопрос: “Об отмене оплаты проезда для детей, не достигших 16-летнего возраста в транспорте города Львова”.


А поділитися?