Львів’янка проведе незвичну барахолку Art Sale

logo


Без мистецтва немає майбутнього: під таким гаслом львівські митці проведуть незвичну барахолку — третій Art Sale. Та замість одягу і предметів побуту продаватимуть картини. Відбудеться третій Art Sale у суботу, 21 грудня, в креативному хабі Lem Station.

Цьогорічну подію приурочили до дослідження «Культурна теорія 2030».

«Науковці передбачають, що в 2030 році в нас буде вже багато робототехніки. І основним поштовхом культурним все-таки залишатимуться креативні люди. Я працюю з митцями і завдяки їхньому креативу і буде в майбутньому розвиватися суспільство», –розповіла організаторка Art Sale Юлія Степанок.

ART SALE збере митців із різних міст України. Серед гостей барахолки — художники з Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського і не тільки. На ярмарку будуть і роботи від художниці Лізи Жданової. Для неї це вже не перший Art Sale.

«Ти можеш показати себе. Багато було людей, ти знайомишся, це обмін якийсь іде — енергетичний, соціальний», — каже художниця Ліза Жданова.

На всі витвори встановлений ліміт, картини можна продавати не дорожче 100 доларів США. Кілька своїх робіт презентує і художник Вадим Панченко.

«Ну, це будуть абстрактні роботи, такий трохи експресіонізм, в основному це будуть роботи, які зроблені на дереві в техніці левкас. З використанням змішаної техніки в плані фарб — олійні фарби, темпора, пастель», — додає художник Вадим Панченко.

Для тих, хто не хоче купувати, а лише насолодитися сучасним мистецтвом, організатори підготували низку подій.

«У нас буде ще декілька майстер-класів, буде майстер-клас із живопису, майстер-клас із гончарства, також у нас буде повсякчас музичний супровід», — додає Юлія Степанок.