Львів’янка розповіла про нову “схему” телефонних шахраїв

logo


image

26 жовтня львів’янка Наталія Стомарівська розповіла, як постраждала він нової шахрайської “схеми”. Аферисти телефонують на мобільний та видурюють гроші.

Про це мешканка Львова розповіла у соцмережах. Із її слів, якийсь “пан Олександр” телефонує надавачам різних послуг. У цьому випадку – замовили розмалювати дітей-сиріт на благодійному заході біля Львівської міськради. Коли потерпіла уже підходила до площі Ринок, “замовник” подзвонив та попросив купити дітям дві коробки цукерок, мовляв, гроші поверне при зустрічі.

“Я забігла у супермаркет, він подзвонив ще раз, обрав які саме цукерки і попросив на касі спитати про наявність у них пакету поповнення Vodafone. Весь цей час Олександр залишався зі мною на телефонній лінії. Оскільки на касі пакетів поповнення не продають, є лише термінал, Олександр попросив поповнити через термінал. Бо немає можливості вибігти. Все віддасть!”, – розповіла львів’янка.

Жінка поставилася із розумінням до ситуації та сказала, що поповнить рахунок. Але коли прозвучала сума “500 гривень”, закралися сумніви. Наталія Стомарівська зазначила, що має лише 300 гривень і поповнила рахунок на цю суму. Після цього львів’янка підійшла до Ратуші, коли “замовник” подзвонив знову і сказав, що оскільки сума поповнення була неповна і хвилини не прийшли, тому попросив поповнити ще раз на 500 гривень.

“Я написала номер картки, та гроші не приходили. Тут я зрозуміла, що МЕНЕ РОЗВОДЯТЬ та не могла в це повірити. Олександр подзвонив знову, сказав, що перевів мені 1000 грн, щоб я йому поповнила рахунок. Я сказала, що гроші не прийшли. На що він пояснив, що це затримка між Монобанком і Приватбанком, кошти прийдуть через пів години і чи не могла б я поповнити зі своїх грошей. Я сказала, що не можу, в мене на картці немає грошей і я вже чекаю його під міською радою. Він сказав, що вже виходить по мене. І на цьому історія закінчилась…”, – додала мешканка Львова.

Уже вдома жінка перевірила номер телефону “замовника” у інтернеті. Як з’ясувалося “пан Олександр” ошукав за день низку людей, у яких замовляв послуги “у міську раду”.