Львів’янка виготовляє для онкоодужуючих жінок бандани, які є альтернативою перуці

logo


image

Львів’янка Діана Гайворонюк виготовляє бандани для онкоодужуючих жінок, які після хімії втратили волосся. Такий головний убір жінка назвала бандіанкою.

Все розпочалося, коли Діана дізналася про свій діагноз, – карциному молочної залози. І зрозуміла, що залишиться без волосся. Тоді за порадою звернулася до свого перукаря і разом із ним пішла купувати перуку.

«Ми зайшли в один магазин, я побачив тканину. І тут виникла ідея: ми зробимо бомбезну бандану. В мене є треси (накладні пасма волосся – ред.). Ми пришиємо треси до тканини. І це буде надзвичайно круто, стильно та модно», – розповів співавтор ідеї, власник студії краси Володимир Кульбацький.

Такий головний убір сподобався й багатьом іншім онкохворим жінкам.

«Мене почали просити пошити таку штуку, зробити таку бандану. Так воно тривало, тривало. І коли я почала відновлюватися, я зрозуміла, що потрібно робити такі штуки», – згадує співавторка ідеї Діана Гайворонюк.

Бандіанка – це бандана з натуральної тканини, до якої пришите штучне волосся. Жінки можуть обрати собі до смаку: тканину, структуру та колір волосся. У догляді вона невибаглива. Є хорошою альтернативою перуці. А ще – пасує як до класичного, так і спортивного стилю. Реалізовувати проект Діані допомагає громадська організація «Жити зараз».

«Ми організували гарну фотосесію. Ми зробили сторінку в Facebook, зробили в Instagram. Зробили таки ту візитку, яка швидко розлетілася. І так бандіанка почала жити новим життям. Того ж дня нам написали близько десяти жінок на нашу сторінку з бажанням придбати цю бандіанку», – розказує координаторка проектів ГО «Жити зараз» Оксана Цебрівська.

Діана хоче, аби кожна жінка в її бандані почувалась впевненою в собі. Та найбільше мріє, аби усі онкохворі одужали.

«Дуже мені хотілося б, щоб якомога менше жінок зверталися за бандіанками. Тому що розумію, коли в мене закінчиться їхнє виробництво, всі вилікуються, у всіх буде все нормально», – каже Діана Гайворонюк.

Замовити бандіанку можна на сторінках ініціативи у Facebook та Instagram. Усі за однією ціною – 350 грн. Отримані від продажу гроші Діана витрачає на пошиття нових бандан та благодійність.

Бандіанку вже полюбити за зручність і практичність: замовлення надходять із різних куточків країни. До кожної посилки кладуть і гостинці зі Львова. А ще у планах – виготовляти такі ж бандани для онкоодужуючих діток.