Львів’янки стали віце-чемпіонками з баскетболу. Фото, відео

logo


Уперше фінальний етап пройшов у спортивному торгово-розважальному центрі, що дозволило зробити подію комфортною і залучити велику кількість глядачів.джерело: 3х3 Ukraine

джерело: 3х3 Ukraine

Цими вихідними у СТРЦ «Спартак» відбувся фінальний етап баскетбольної Суперліги 3х3, переможці якого візьмуть участь в турнірі FIBA 3×3 категорії Masters в Китаї.

Чемпіонками України за підсумками турніру стала столична команда «Київ-Баскет». Віце-чемпіонками стали спорсменки СБК «Львів»: Христина Філевич, Марія Ковтун, Марія Дубас та Ольга Красникова.

У чоловічій категорії перемогу здобула команда «Дніпро», яка і отримала путівку на турнір FIBA 3×3 категорії Masters, що відбудеться 1-2 червня в китайському місті Ченду. Наші хлопці зіграють з топовими командами світу, серед яких вже підтвердили свою участь чинні чемпіони World Tour «Нові Сад» (ОАЕ), потужні «Рига» (Латвія), «Любляна» (Словенія), «Гагарін» (Росія), «Едмонтон» (Канада), «Окленд» (Нова Зеландія) та «Прінстон» (США).

Унікальність події полягала в тому, що вперше фінальний етап пройшов у спортивному торгово-розважальному центрі, що дозволило зробити подію комфортною і залучити велику кількість глядачів. Крім самих матчів, підготували насичену шоу-програму: виступи черлідерів «Львівські Янголи», конкурси для глядачів та яскраві данк-шоу від команди Heroes Of the Courts.

«Ми проводили змагання такого рівня вперше. Підготовка була непроста, але за допомогою міської ради і СТРЦ «Спартак» ми змогли все зробити й отримали крутий досвід. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб баскетбол розвивався – і спортивний, і дитячий», – говорить керівник міської федерації баскетболу Дмитро Крамар.

За словами керівниці відділу маркетингу СТРЦ «Спартак» Тетяни Альховської, у планах центру підтримка і розвиток ще більшої кількості спортивних подій. 

«Насправді це дуже крута світова традиція – проводити такі потужні спортивні події в спортивно-розважальних центрах. Це ми хочемо впровадити і у Львові. Щоб клієнти і гості, які приходять просто за щоденними покупками, могли бачити розвиток українського спорту. Спорт – це не закрита база. Ми вийшли за межі цього, щоб усі могли долучатися і мати натхнення самим займатися спортом», – говорить вона.

Організатори події – Федерація баскетболу України та Львівська міська федерація баскетболу за підтримки Львівської міської ради та СТРЦ «Спартак».

Відео матчу жіночих команд «Львів» — «Франківськ»

Партнерська публікація