Львів може стати першим повністю декомунізованим містом в Україні, – ветеран-активіст

logo


13:10, Сьогодні

Надійне джерело

Представники руху “Суспільство майбутнього” у Львові домагатимуться демонтажу радянських зірок на Пагорбі слави, що розташовується на вулиці Пасічній.

На території усього Львова залишилося два радянські символи – зірки з серпом і молотом на Пагорбі слави. Після їхнього демонтажу Львів може стати першим повністю декомунізованим містом в Україні. Про це у коментарі сайту 032.ua повідомив ветеран російсько-української війни, представник руху “Суспільство майбутнього” у Львові Антон Петрівський.

Додамо, що наприкінці липня цього року у Львові повністю демонтували Монумент слави на вулиці Стрийській, а 25 жовтня – радянську зірку на “Марсовому полі”, що прилягає до Личаківського кладовища.

Демонтаж Монументу слави у Львові, Фото: Радіо Свобода

Демонтаж Монументу слави у Львові, Фото: Радіо Свобода

“За великим рахунком у Львові залишилося два радянські символи на все місто – дві зірки з серпом і молотом на Пагорбі слави. І ми, власне, будемо ініціювати їхній демонтаж. В принципі про це вже йшла мова з директором цвинтаря і він говорив, що демонтаж зірок теж буде йти через рішення виконкому”, – розповів Антон Петрівський.

Демонтаж радянської зірки на "Марсовому полі", Фото: Антон Петрівський

Демонтаж радянської зірки на “Марсовому полі”, Фото: Антон Петрівський

При цьому він додав, коли демонтують ці дві зірки, можна буде з впевненістю сказати, що Львів буде першим містом в Україні, яке повністю декомунізоване.

“Звичайно, є ще окремі інформаційні таблички про комуністичний період, але це більше інформація ніж комуністична символіка. А якщо говорити про комуністичну символіку, то її практично не буде після демонтажу тих двох зірок на Пагорбі слави”, – резюмував Антон Петрівський.

Пагорб слави на Пасічній, Фото: Вікіпедія

Пагорб слави на Пасічній, Фото: Вікіпедія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію