Львів очолив британський рейтинг туристичних напрямків, що найшвидше розвиваються

logo


Він – єдине українське місто в переліку від Airbnb та Post Office.
фото: www.skyscrapercity.com

фото: www.skyscrapercity.com

Сервіс бронювання тимчасового житла Airbnb і Post Office Travel Money склали перелік туристичних міст, де мешканці Великобританії найчастіше бронювали житло протягом минулого року. Львів очолив цей рейтинг і, до того ж, виявився найбільш дешевим містом в ньому.

Ідеться, передусім, про міста, куди можна поїхати щось відсвяткувати: випускний, день народження тощо. Дані для складання такого рейтингу взяли з інформації про кількість бронювань житла рік тому і зараз. Половина міст у рейтингу розташовані в Східній Європі, але Львів у ньому – єдине українське місто.

Зазначимо, що в усі східноєвропейські міста, що потрапили в рейтинг, є прямі рейси з Лондона.

Окрім того, автори дослідження порахували, скільки в середньому коштує коротке перебування в тому чи тому місті. Тут враховували вартість пляшки ігристого вина, вечерю із трьох страв для двох з пляшкою домашнього вина, коктейлі для двох, легкий перекус, проїзний на день у міському транспорті, трансфер з аеропорту та назад, прокат велосипеда на день та відвідування екскурсій і музеїв – також для двох людей, а також дві ночі розміщення у житлі, знайденому через Airbnb.

Отже, у Львові пара туристів на все це зможе витратити 137,42 фунтів стерлінгів (орієнтовно 4219 грн). Це вивело місто на перше місце у рейтингу. Далі йдуть: Тірана, Албанія (153,43 фунти), Катовіце, Польща (191,72 фунт), Кошице, Словаччина (195,52 фунтів), Каунас, Литва (236,79 фунтів), Анталія, Туреччина (245,57 фунтів), Барі, Італія (294,38 фунти), Москва, Росія (336,26 фунтів), Лісабон, Португалія (378,12 фунтів) та Алкмар, Нідерланди (409,69 британських фунтів).